’Calm After The Storm’ is volgens jullie de beste nummer 2 van het Songfestival
- Nieuws
- ’Calm After The Storm’ is volgens jullie de beste nummer 2 van het Songfestival
Het ging nek aan nek met ‘Eres Tu’ van Mocedades, maar ons eigen ‘Calm After The Storm’ van The Common Linnets is volgens jullie de allerbeste tweede plek op het Eurovisie Songfestival ooit! Volgspot organiseerde ‘De Tweede De Beste’, een zoektocht naar de beste runner-up van het liedjesfestival.
Het ging in de finale-uitzending van Volgspot lange tijd nek aan nek tussen ‘Calm After The Storm’, de Nederlandse inzending van 2014, en ‘Eres Tu’, waarmee de Spanjaarden in 1973 tweede werden. Uiteindelijk pakten Waylon en Ilse DeLange de winst met 40% van de stemmen, nipt voor de 38% die ‘Eres Tu’ kreeg.
Nog eens nagenieten, of juist voorpret beleven aan het aanstaande Songfestival? Beluister (bijna) alle runners-up via Spotify:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Volgspot
Presentatie: Hijlco Span
za 18:00-21:00
zo 18:00-20:00





