Jeffrey Leunenberg over zijn nieuwe single 'Ik Slaap Wel Op De Bank'
- Fragmenten
- Jeffrey Leunenberg over zijn nieuwe single 'Ik Slaap Wel Op De Bank'
Nieuw talent Jeffrey Leunenberg zijn eerste single ‘Italiano’ ging dit voorjaar bij Lunch Lekker in première. Nu is er een nieuw liedje: ‘Ik Slaap Wel Op De Bank Vannacht’. "Mijn eerste single heeft veel radiobezoekjes en optredens gebracht, waaronder op het Muziekfeest op het Plein! Dat was echt bizar, met achtduizend man op het plein".
Jeffrey deed op social media een enquête met de vraag 'Slaap jij wel eens op de bank'? "Bij ons thuis is er nu een baby van vijf maanden oud naast ons in bed, op de bank slapen zou dan wel even wat rust brengen".
Met deze single is Jeffrey een andere weg ingeslagen. "Italiano was meer een catchy nummer, deze nieuwe single is meer volks geworden. Ik ben er heel blij mee en ben benieuwd wat dit nummer mij zal brengen".

