Fragment

Lunch Lekker Lunchgast: Robert van Hemert

foto: Sharon Kreuger / Omroep MAXfoto: Sharon Kreuger / Omroep MAX
  1. Fragmentenchevron right
  2. Lunch Lekker Lunchgast: Robert van Hemert

Robert van Hemert schoof vanmiddag gezellig aan bij Lunch Lekker met Daniël Dekker. Na het succes van de singles 'Zoet, Zout, Zuur', 'Mona Lisa' en 'Moët Dat Nou', doet hij met zijn nieuwe single 'Zandloopster' weer een gooi naar de titel 'Zomerhit van het Jaar'.

Robert heeft afgelopen week zijn eerste grote soloconcert aangekondigd. Op 23 april 2027 staat hij in de AFAS Live in Amsterdam. 'Geweldig om daar te mogen staan! Ik heb er echt enorm veel zin in! En het is toch een beetje de tussenstap naar de Ziggo Dome. Als ik één keer een koprol maak dan lig ik gewoon in die zaal'.

Video niet beschikbaar

De agenda van Robert is goed gevuld. Momenteel doet hij ongeveer 200 shows per jaar en door het succes van zijn liedjes is hij ook te zien bij concerten in de grootste zalen van ons land.

'Laatst had ik een festivaloptreden en dan is het enorm leuk om Eleni, mijn dochter van 11 jaar oud, mee te kunnen nemen. Ik had haar verteld dat Bankzitters en Roxy Dekker er ook zouden zijn, dat was natuurlijk wel extra speciaal voor haar'.

Video niet beschikbaar

Vijf jaar geleden verloor Robert zijn beide ouders. 'Laatst zaten we al even in de tuin van ons nieuwe huis en had ik even zo'n moment dat ik dacht.... Kon ik mijn ouders nu maar even vragen wat ze er allemaal van vinden. Een knuffel geven en praten over deze bijzondere momenten die nu voorbij komen. Dat mis ik enorm'.

Video niet beschikbaar