Lunch Lekker viert het 20-jarig jubileum van Miss Montreal in AFAS Live
- Fragmenten
- Lunch Lekker viert het 20-jarig jubileum van Miss Montreal in AFAS Live
Een extra feestelijke muzikale lunchshow! Lunch Lekker viert vandaag het twintig jarig jubileum van Miss Montreal! De band staat vanavond in de AFAS Live in Amsterdam, daar sprak Daniel Dekker met vriendin van de show Sanne Hans. En de band trad live op tijdens Lunch Lekker.
"Ik ga vanavond mijn favoriete nummers spelen! Exact tien jaar geleden stond ik ook in AFAS Live, toen speelde ik ook kleinere nummers. Ik ben bijna 42 jaar en ik wil nog een keer zo hard rocken en beuken! Net als vroeger! Het wordt een opzwepende show met veel gitaarsolo's en veel springen. En heel veel hits! Maar ook wel emotioneel. Nummers die we vanavond spelen en daarna nooit meer zullen spelen".
Voor Miss Montreal begon het allemaal in de show van radio-dj Giel Beelen met de debuutsingle 'Just A Flirt', daarna zag Nederland haar op tv bij De Wereld Draait Door. "Dat was echt mijn momento. Toen pas had ik door: misschien lukt dit wel! Ik wilde niet stotteren en ging stoer doen. Maar al snel was ik gewoon mijzelf, en dat is nu nog steeds hetzelfde. Alleen moest ik heel veel leren".
Lunch Lekker had een mooie verrassing voor Sanne. Haar collega's en familie hadden een videoboodschap voor haar achtergelaten. "Het zijn mensen met wie ik een echte band heb, die helpen en steunen mij al lang. Dat is heel mooi. Ik word hier erg emotioneel van, zo ontzettend bijzonder. Het is ook een beladen dag. Dank dat jullie dit voor mij hebben gedaan, dat raakt mij enorm".
Sanne zong met haar band een bijzondere akoestische versie van 'Till The Sun Comes Up' en de nieuwe single 'Schuilen'. Het publiek wordt vanavond tijdens de jubileumshow getrakteerd op veel Miss Montreal hits. "Twintig jaar is een lange periode, daarin zitten veel Top 40 hits. Ik ben nu ook weer aan het schrijven, er ligt veel op de plank. Mijn manager Ronald is er erg lyrisch erover. Er komt echt weer een joekel aan!"
De band schoof ook aan tijdens Lunch Lekker om over het jubileum te praten. "We houden echt van elkaar en iedereen snapt elkaar blind. Om dat samen te doen is iets heel moois. Iedereen heeft ook echt zijn eigen sound, ik zou ze voor geen goud willen missen!"
Gitarist Cobus Groen blikt terug: "Ik vond Sanne tijdens de opleiding al erg goed en ik bleef bij haar zeuren om demo's. Uiteindelijk begon ik met Sanne bij Miss Montreal en zijn we twintig jaar verder. Het was vooral altijd leuk, en daarna ging het met de muziek heel goed. Ik denk dat die vriendschap een goede basis is".
De band bestaat nu 20 jaar en Sanne kijkt vooral vooruit. "Mijn plan is om door te gaan. Maar dan misschien wel met minder vaak spelen, dan heb ik iets minder vaak wallen onder mijn ogen en niet meer elke dag moe en nekpijn. Ik word toch een dagje ouder, haha!"

