Lunch Lekker lunchgast: Nol Havens
- Fragmenten
- Lunch Lekker lunchgast: Nol Havens
Vandaag is de solo-EP van Nol Havens uitgekomen, 'Niemand Zoals Jij'. Je kent Nol natuurlijk van de grote VOF de Kunst hits ‘Suzanne’ en ‘Eén Kopje Koffie’. 'Suzanne’ was hun eerste nummer en stond al snel in 7 landen op nummer één. "We zijn in die periode twee jaar van huis geweest, we gingen de hele wereld over. Alles wat nieuw, dus we waren echt helemaal gesloopt. We hadden geen management, dus we deden alles!"
Nol heeft veel meegemaakt, en helaas ook veel verdriet in zijn leven gehad. Zijn vrouw overleed jong. "We hadden twee jonge kinderen, dus ik moest echt verder. De band was altijd familie, dus daar had ik veel steun aan".
Video niet beschikbaar
Nol stond vorig jaar in het theater met zijn show 'De Liefde Wint', met veel persoonlijke verhalen. "Met VOF De Kunst spelen we hits. Voor mijzelf kan ik andere keuzes maken en dichterbij mijzelf blijven, dat zijn andere soort optredens. Ik doe het samen met gitarist Tom Vanstiphout".
Video niet beschikbaar
Op het album staan nummers als 'De Liefde Wint', 'Niemand Zoals Jij' en 'Thuis'. "Ik ben veel onderweg, en rijd altijd graag weer naar huis. Dan vind ik die knop bij Google maps 'HOME' zo leuk. Want het is altijd fijn om thuis te komen".
Komende periode is Nol ook druk met optredens samen met o.a. Nederpop All Stars en staat hij op het podium met Karin Bruers. "En als ik naast dit allemaal ook een leuke tour met mijn repertoire mag doen, met fijne intieme settingen, daar houd ik van".
Video niet beschikbaar

