Fragment

Daan Nieber over de podcast 'NOOD'

foto: ANPfoto: ANP
  1. Fragmentenchevron right
  2. Daan Nieber over de podcast 'NOOD'

“Wat moet je doen als het écht misgaat"? In de podcast ‘NOOD’ hoor je scenario's die ooit ondenkbaar leken, maar nu plotseling dichterbij komen. Van een cyberaanval, een tweede pandemie, uitvallen van GPS-systemen en oorlog op NAVO-grondgebied. Presentator Daan Nieber maakt samen met podcastmaker Annefleur Schipper de podcast ‘NOOD’. "Niet om angst aan te jagen, maar om ons weerbaar te maken".

"Als je het woord 'nood' of crisis' hoort kun je misschien al in paniek raken. Wij proberen met deze podcast de angel eruit te halen. Want het is helemaal niet zo gek om je goed voor te bereiden op dit soort situaties. Wat moet je in huis halen en wat moet je doen? Van flessen water, eten in blik, contant geld en een etherradio tot afspraken met familie maken en omkijken naar elkaar".

"Er komen in de podcast verschillende situaties voorbij. Het kan allemaal ook in Nederland gebeuren. We leven in onzekere tijden, er is oorlog in Oekraïne. Wij denken daarover na en kijken wat we kunnen doen om ons meer weerbaar te maken".

De podcast ‘NOOD’, met tips wat we kunnen doen als er een crisissituatie komt, is nu overal te beluisteren.

Video niet beschikbaar