Yves Berendse kondigt nieuwe Ziggo Dome-show aan
- Nieuws
- Yves Berendse kondigt nieuwe Ziggo Dome-show aan
Yves Berendse heeft via Instagram bekendgemaakt dat hij opnieuw een show zal geven in de Ziggo Dome!
Op zaterdag 14 november keert hij terug naar de Amsterdamse concerthal. De aankondiging zat er al aan te komen: de afgelopen week werd er op zijn Instagram volop gehint naar een aankondiging, dat vandaag officieel werd bevestigd met een video.
“JAAA, ZATERDAG 14 NOVEMBER STA IK IN DE ZIGGO DOME! 🤩 Vorige keer was het zo’n gigantisch feest, dat ik niet kan wachten om terug te keren met een nieuwe show en nieuwe muziek. We gaan er samen weer iets heel bijzonders van maken”, vertelt Yves onder zijn bericht.
Het artikel gaat verder onder het Instagram-bericht.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Eerdere succesvolle concerten en Muziekfeest van het Jaar
Yves stond vorig jaar op 27 en 28 juni voor het eerst met een eigen show in de Ziggo Dome.
In 2024 stond Yves Berendse ook in de Ziggo Dome. Daar zong hij tijdens het Muziekfeest van het Jaar zijn hit Terug in de tijd. Bekijk hieronder zijn optreden!
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.




