Nieuws

Zo gaat het nu met Rob de Nijs

foto: Sterren NL / AVROTROS
  1. Nieuwschevron right
  2. Zo gaat het nu met Rob de Nijs

Gisteravond was Jet de Nijs, de vrouw van Rob de Nijs, te gast bij Eva Jinek om te praten over de gezondheid van Rob en de musical die over hem gemaakt is.

Jet benadrukt bij Eva nogmaals dat de ziekte van Parkinson progressief is. ''Het gaat niet zo goed met Rob. Hij heeft het goed, maar hij is goed ziek,'' vertelt ze aan de zogehete avocadotafel.

Mantelzorg

Jet zorgt dag en nacht voor Rob. Daardoor kan hij nog thuis verblijven. ''We hebben een heel klein, beperkt leven. Dat zorgt tegelijkertijd voor rust en harmonie.''

Musical

Komende zondag gaat Malle Babbe de Musical in première. Rob heeft de musical in een speciale setting bekeken: de cast speelde de musical speciaal voor hem en Jet. ''Dat was zo mooi'', vertelt Jet. Het theater is zó Rob zijn habitat. Hij stond direct aan, zong mee, klapte mee. Dat is zijn leven.''

Bekijk hieronder de hele aflevering van Eva. Het gesprek met Jet begint op 21:10.

Video niet beschikbaar