Nog niet opgelost: Held die hielp na ongeval op 13 aug 2025
- Nieuws
- Nog niet opgelost: Held die hielp na ongeval op 13 aug 2025
"Voor ons is hij een held!"
De oproep van Hanny en Wim om hun onbekende redder te vinden, wordt al meer dan 550 keer gedeeld op sociale media. Er komen veel aardige reacties binnen, maar de man zelf heeft zich nog niet gemeld. Hanny en Wim hopen dat het bericht hem alsnog bereikt, zodat ze hem persoonlijk kunnen bedanken. Wie weet meer? Laat het weten via 0800 3030300 of zoeken@adresonbekend.nl. Beluister het hele verhaal in het fragment hieronder.
Het verhaal
Hanny en Wim raken op 13 augustus 2025 om 16:20 uur betrokken bij een auto-ongeval. "We werden door een vrachtauto aangereden op de A4 bij knooppunt Burgerveen. Onze auto werd gelanceerd en kwam ondersteboven op de snelweg terecht. Ondertussen bleef er verkeer aankomen, dat ons probeerde te ontwijken. Wij zijn er, wonder boven wonder, heel goed vanaf gekomen, zonder enig fysiek letsel."
Terwijl Hanny en Wim nog in shock zijn, schiet een voorbijganger te hulp. "Vrijwel direct stapte een onbekende man, die ons in de chaos gepasseerd moet zijn, uit zijn auto en hij vroeg eerst of wij oké waren. Hij belde de hulpdiensten en haalde een fles koel water uit zijn auto. In deze voor ons onwerkelijke situatie zijn we helaas vergeten die onbekende man naar zijn naam of telefoonnummer te vragen. We zouden hem nog heel graag willen bedanken voor zijn hulp, voor ons is hij een held!"
Aanknopingspunten:
* onbekende man
* vermoedelijk geboren rond 1985-1995
* kwam daadkrachtige en energiek over
* schoot op 13 augustus 2025 om 16:20 uur te hulp bij een auto-ongeval, waarbij het echtpaar op onderstaande foto met hun personenauto was aangereden door een vrachtwagen
* dit vond plaats op de A4 bij knooppunt Burgerveen
* deze man belde de hulpdiensten en pakte een fles koel water uit zijn auto




