bekenden van biologische moeder Barbara Cuppari
- Nieuws
- bekenden van biologische moeder Barbara Cuppari
"Het allermooiste zou natuurlijk zijn als iemand weet van wie ze zwanger is geraakt en wie mijn vader kan zijn...”
Het verhaal
In mei 1995 wordt Claudia geboren in Almelo. Haar biologische moeder, Barbara Cuppari, kan niet voor haar zorgen en daarom komt Claudia direct na de geboorte terecht in een pleeggezin. “Mijn pleegouders hebben mij vanaf het begin opgevangen en zij zijn voor mij eigenlijk altijd mijn echte ouders geweest. Ik heb een fijne jeugd gehad bij hen en heb nog steeds heel goed contact met ze.”
Claudia komt later wel in contact met haar biologische moeder, maar ze leren elkaar nooit écht kennen. “De laatste keer dat ik haar zag was in 2014, toen ik zwanger was van mijn zoontje. Ik ben toen naar haar toe gegaan om dat te vertellen. Ze woonde in Emmen samen met haar vriend Ronald, mijn halfzus Kimberly en mijn twee halfbroers. In het begin was het contact goed, maar toen ik haar vroeg of ze wist wie mijn vader is, kapte ze het meteen af. Ze zei dat mijn pleegouders alles wisten, maar dat is helaas niet waar. Zij helpen mij juist al jaren mee met zoeken...”
Als Claudia later opnieuw aan Barbara vraagt wie haar vader is, krijgt ze telkens een ander verhaal te horen. “De ene keer was het een oudere man van tachtig, de andere keer een dakloze. Ik weet dus niet wat waar is. Ze heeft me eigenlijk nooit echt verteld wie hij was of waar ze hem heeft leren kennen. Ze heeft ooit eens gezegd dat het bij een station in Almelo was, maar ook dat weet ik niet zeker. Het zijn allemaal grote vraagtekens voor mij.”
Claudia hoopt nu op herkenning van mensen uit haar Barbara's omgeving. “Misschien zijn er mensen die mijn biologische moeder Barbara Cuppari hebben gekend in Almelo rond 1994, 1995. Misschien weten zij met wie ze toen omging, waar ze werkte of welke plekken ze bezocht. Het allermooiste zou natuurlijk zijn als iemand weet van wie ze zwanger is geraakt en wie mijn biologische vader kan zijn...”
Aanknopingspunten: 
* mensen die Barbara Cuppari gekend hebben rond 1994/1995
* Barbara is geboren in juli 1967 in Almelo
* daar heeft ze ook gewoond
* in 2014 woonde ze in Emmen met haar vriend Ronald Tweeboom
* zij hebben samen vier kinderen, onder wie dochter Kimberly 
* Barbara heeft een zus Veronica 
* in mei 1995 is Barbara in Almelo bevallen van dochter Claudia
* zij is opgegroeid in een pleeggezin
* wie weet met wie Barbara in die tijd omging, waar ze werkte, welke plekken ze bezocht en wie de vader van Claudia kan zijn?