Fragment

Overdenking Jurjen ten Brinke 14-02-2021

  1. Fragmentenchevron right
  2. Overdenking Jurjen ten Brinke 14-02-2021

De lockdown eist z’n tol. Ik ben er wel klaar mee, zeg ik vooral voor mijn gemeenteleden. Wat een boel narigheid veroorzaakt dit; het kwaad van corona wordt bestreden met het kwaad van maatregelen die nog aardig te harden zijn als je het helemaal op orde hebt in je leven, maar zodra dat niet het geval is… is het een hele nare tijd. Ik ben blij dat het stadsdeel onze kerk als buurthuis ziet (jullie zijn naast kerk eigenlijk gewoon buurthuis, toch?’ zei de stadsdeelvoorzitter). ‘Wij zijn blij als jullie open zijn!’ Nou, dat laten we ons geen twee keer zeggen. Dus in weer en wind, bij sneeuwstormen of gewoon mooie blauwe luchten… is onze kerk open voor een paar samenkomsten per zondag. En ja, natuurlijk is er ook een livestream voor de mensen die het wel op orde hebben en die thuis mee kijken.