Fragment

'Meer dan verwacht' is terug: liefde, gezinschaos en spannende momenten

foto: EOfoto: EO

Hoe gaat het nu met drielingmoeder Cora uit 'Meer dan verwacht'?

Drie kinderen tegelijk opvoeden: het is een bijzonder avontuur, maar soms ook behoorlijk pittig. Vanaf zaterdag 17 oktober is het EO-programma 'Meer dan verwacht' terug met een derde seizoen, waarin opnieuw verschillende drielinggezinnen worden gevolgd.

Ook Cora en Floris zijn weer van de partij, samen met hun zoontjes Cees, Teus en Saul. De jongens worden steeds ondernemender en dat zorgt voor de nodige drukte in huis. Naast mooie momenten, zoals een gezinsvakantie naar Ibiza, krijgt het gezin ook te maken met grote zorgen wanneer Cees ernstig ziek wordt en in het ziekenhuis belandt.

Hoe gaat het inmiddels met het gezin? En hoe is het om drie opgroeiende jongens tegelijk op te voeden? In 'De Avond van 5' op NPO Radio 5 vertelt Cora over hun bijzondere gezinsleven.

'Meer dan verwacht' is vanaf zaterdag 17 oktober iedere week om 19.05 uur te zien bij de EO op NPO 1.