Mart Hoogkamer geeft extra show op vrijdag 8 april in Rotterdam Ahoy
- Nieuws
- Mart Hoogkamer geeft extra show op vrijdag 8 april in Rotterdam Ahoy
Mart Hoogkamer geeft op vrijdag 8 april een extra show in Rotterdam Ahoy. Zijn concert op zaterdag 9 april is helemaal uitverkocht. De shows in Rotterdam Ahoy zijn de grootste shows uit de carrière van de 23-jarige zanger uit Leiden.
Succes
Mart beleeft een bijzonder succesvol jaar. Hij scoorde een nummer-1 hit met ‘Ik ga zwemmen’, verkocht voor het eerst een show uit in Rotterdam Ahoy en beleeft vanavond de première van zijn documentaire ‘Van vader op zoon’ op het Nederlands Film Festival.
Rotterdam Ahoy
Nadat zijn eerste show in raptempo was uitverkocht, kondigt Mart dus nu een tweede show aan op vrijdag 8 april:
“Ik kan het nog steeds niet geloven wat er allemaal gebeurt. Ik vond het al heel bijzonder om een show in Rotterdam Ahoy te mogen doen met mijn band. En dat daar nu nog een show bij komt, had ik nooit durven dromen. Het is een geweldige tijd voor mij, daar ben ik iedereen dankbaar voor. We gaan het leven vieren 8 en 9 april in Rotterdam Ahoy met al mijn fans.”.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd
Muziekfeest van het Jaar
Mart Hoogkamer, Wesly Bronkhorst en Sven Versteeg treden op tijdens het Muziekfeest van het Jaar 2025!Emilie Op Volle Toeren
Mart Hoogkamer keert in 2025 terug in AhoySterren NL Top 25
Flemming en Mart Hoogkamer gaan met '100%' naar #1 in de Top 25Marcel in de Morgen
'Hartslag van de stad' is het Nederlandstalige reanimatienummer