Nieuws

De Dolly Dots zijn terug van weggeweest en gaan weer op tournee

  1. Nieuwschevron right
  2. De Dolly Dots zijn terug van weggeweest en gaan weer op tournee

De Dolly Dots komen terug! De popgroep gaat vanaf komend najaar op tournee door de Nederlandse theaters, dat maakten de dames bekend op een persconferentie. In totaal zullen er 34 shows worden gegeven.

De Dolly Dots vieren dit jaar hun veertigste jubileum. De terugkeer van de Dolly Dots is erg bijzonder, omdat na het overlijden van Ria Brieffies, de dames besloten niet meer samen te komen als de Dolly Dots. De show heet Sisters on tour en trekt vanaf komend najaar door Nederland.

Hitmachine

In de jaren tachtig waren de Dolly Dots immens populair in binnen- en buitenland. De groep die oorspronkelijk bestond uit Patty Zomer, Angela Groothuizen, Esther Oosterbeek, Anita Heilker en Angéla Kramers en Ria Brieffies tourde de hele wereld over. Met hits als Love me jost a little bit more, Radio en She’s a liar waren de dames een ware hitmachine.

In 2009 overleed Ria Brieffies aan de gevolgen van longkanker. Kort na het overlijden van Ria maakten de overige vijf Dots bekend om nooit meer als Dolly Dots op te zullen treden.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Foto omslag: ANP