Jan Smit en Trijntje Oosterhuis zetten zich in voor longonderzoek
- Nieuws
- Jan Smit en Trijntje Oosterhuis zetten zich in voor longonderzoek
Jan Smit en Trijntje Oosterhuis zetten zich in een nieuw muzikaal televisieprogramma in voor longonderzoek.
In het programma, dat live wordt uitgezonden op NPO 1, vormen vier longpatiënten, vier koren en vier bekende Nederlandse artiesten ieder een gelegenheidsformatie en verzorgen zij elk een bijzonder optreden.
Met het programma willen Jan en Trijntje aandacht vragen voor longonderzoek: “In Nederland overlijdt elk uur iemand aan een longziekte, daarom is longonderzoek zo ontzettend belangrijk”, aldus Jan Smit.
Trijntje: “Aan de buitenkant kun je meestal niet zien dat mensen een longziekte hebben. Daarom is het goed dat we met Ademnoot aandacht voor longziekten vragen en het onzichtbare zichtbaar maken.”
Ademnoot is woensdag 30 januari te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

Social update
Yves Berendse deelt preview van zijn nieuwe - nog te verschijnen - kerstsingle
Emilie op Volle Toeren
Samantha Steenwijk zingt 'Het mooiste Kerstfeest' live in de studio
Marcel in de Morgen
Thom Goderie: "Gerard Joling komt met nieuwe kerstmuziek"
Emilie op Volle Toeren
Woensdag vieren we kerst op Sterren NL Radio mét bezoek!