Wilbert Pigmans toegevoegd aan de line-up van het Muziekfeest van het Jaar
- Nieuws
- Wilbert Pigmans toegevoegd aan de line-up van het Muziekfeest van het Jaar
Señorita, dit is het momentooo! We durven te wedden dat jij dit nummer minstens één keer uit volle borst hebt meegezongen. Goed nieuws! Want Wilbert Pigmans is toegevoegd aan de line-up van het Muziekfeest van het Jaar in de Ziggo Dome.
Afgelopen jaar scoorde Wilbert Pigmans een megahit met zijn nummer De Toreador. Samen met het DJ-duo Opgeblazen stak Wilbert een klassieker van Jacques Herb in een nieuw jasje, met resultaat.
Megahit
Het nummer heeft al meer dan 5,5 miljoen views op Youtube en is meer dan 16 miljoen keer gestreamd op Spotify. Daarnaast stond het nummer wekenlang aan kop in de Sterren NL Top 25.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Wil je de opnames bijwonen? Check dan www.muziekfeestvanhetjaar.nl!
Gerelateerd
Muziekfeest van het Jaar
Emma Heesters, Marco Schuitmaker en Robert van Hemert toegevoegd aan line-up Muziekfeest van het JaarMuziekfeest van het Jaar
Mart Hoogkamer, Wesly Bronkhorst en Sven Versteeg treden op tijdens het Muziekfeest van het Jaar 2025!Muziekfeest van het Jaar
Muziekfeest van het Jaar 2024Muziekfeest van het Jaar
Belle Perez treedt op bij het Muziekfeest van het Jaar