Muziekfeest van het Jaar
René Karst geniet van de repetities van het Muziekfeest: “Warm bad"
- Nieuws
- René Karst geniet van de repetities van het Muziekfeest: “Warm bad"
De eerste repetities voor het Muziekfeest van het Jaar zijn in volle gang. Vanmiddag mocht René Karst voor het eerst zijn nummers oefenen met een groot orkest.
René Karst geniet van de repetities van het Muziekfeest: “Warm bad"
Emilie Sleven belde met René om te vragen hoe het ging. “Het is zo’n warm bad. Allemaal spelen ze dan dat wat jij ooit bedacht hebt, dat is zo leuk. Kippenvel”, aldus René Karst.
Daarnaast verklapt René welke nummers hij gaat zingen op 9 en 10 december tijdens het Muziekfeest van het Jaar in de Ziggo Dome in Amsterdam.
Opnames bijwonen
Wil je de opnames bijwonen van het Muziekfeest? Dat kan! Kijk hier voor meer informatie.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd
Social update
René Karst brengt binnenkort nummer uit met zijn zoon ThomasMuziekfeest van het Jaar
Emma Heesters, Marco Schuitmaker en Robert van Hemert toegevoegd aan line-up Muziekfeest van het JaarMuziekfeest van het Jaar
Mart Hoogkamer, Wesly Bronkhorst en Sven Versteeg treden op tijdens het Muziekfeest van het Jaar 2025!Sterren NL Radio
Nieuwe weekendprogrammering op Sterren NL Radio