Veenendaals onderonsje in de Strijd om het Muziekfeest
- Nieuws
- Veenendaals onderonsje in de Strijd om het Muziekfeest
Deze week is er weer een strijd gaande. Dit keer neemt Antonio het op tegen zijn dorpsgenoot Justen de Wildt.
Antonio Holsken
Antonio Holsken is de eerste deelnemer. Voor de vierde week op rij is Antonio aanwezig in de strijd. De zanger uit Veenendaal wil met zijn nummer Boem Boem de winst pakken. Antonio heeft dit nummer al eens eerder uitgebracht en hoopt met de vernieuwde versie het publiek te vermaken.
Bekijk hier de videoclip:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Justen de Wildt
Antonio neemt het deze week op tegen Justen de Wildt. Beide zangers vertegenwoordigen het dorp Veenendaal. Justen hoopt na zijn succes van Esmeralda een nieuwe hit te hebben met zijn nummer Voorlopig.
Bekijk de videoclip hieronder:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Stemmen
Download de Sterren NL App en klik op 'Appje'. Daar vind je de poll waar je tot en met donderdag 16.00 uur je stem kunt uitbrengen op je favoriet.
Gerelateerd
Strijd om het Muziekfeest
Priscilla Ophof mag zich klaar gaan maken voor de finale
Strijd om het Muziekfeest
Dennis van Dam vs. Priscilla Ophof
Muziekfeest in de Middag
Het Showbizz Journaal over Dries Roelvink, Steffany en Danny Vera
Strijd om het Muziekfeest